poniedziałek, 16 marca 2015

PROJECT DIY... just do it yourselfDzisiaj post z projektem DIY. Co robimy? Kolaż.
To dobra opcja, gdy chcemy stworzyć ciekawy dodatek do pomieszczenia, zrobić coś oryginalnego i niepowtarzalnego. Świetnie sprawdzi się również jako prezent dla bliskiej osoby :) 

Zaczynamy!

1. Po pierwsze: potrzebne rzeczy...nożyczki, magazyny, wycinki z gazet bądź skrawki materiałów, wydrukowane cytaty, ramki na zdjęcia, ewentualnie kartki.


2. Punkt drugi: przygotowanie ramki...wycięcie wybranych lub kompletnie przypadkowych (jak w moim przypadku :) ) zdjęć, wycinków, obrazków (polecam użyć do tego gazet i magazynów modowych).

3. Kolejny krok: ułożenie przygotowanych wcześniej elementów w ramce (możecie również użyć kleju, aby wszystko dobrze się trzymało).
4. Projekt gotowy!


Myślę, że efekt nie jest najgorszy :) Wszystko tak naprawdę zależy od waszej  kreatywności i wyobraźni. Ja pokazuję wam moje projekty (przymknijcie na to oko- kiepska ze mnie "artystka" :p ), jednak każdy może zrobić to według własnej wizji. 

Każdy projekt będzie inny i wyjątkowy.

W moim pokoju znajduje się kilka ramek z kolażami i cytatami. Uważam, że są dobrą alternatywą dla ładnych, choć dość oczywistych, zdjęć. Może średnio wpisują się w minimalistyczne formy, tak propagowane aktualnie, jednak zwracam uwagę na to, że wasze projekty nie muszą wyglądać tak samo.
Użycie jednego elementu, bądź kolorystyki czarno-białej również sprawdzi się świetnie :)7 komentarzy :

 1. super pomysł :D zdecydowanie wolę z cytatami ramki ;)


  http://foreveryoungxdo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie kolorowe kolaże niezbyt pasują do mojego pokoju, jednak napisy w ramkach są świetnym rozwiązaniem. :)
  _______________
  pisane-atramentem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń